Monter Wózków Kolejowych

Date: 28 Aug 2024

Location: Nadarzyn, PL

Company: Alstom

Req ID:463646

W Alstom rozumiemy sieci transportowe i to, co porusza ludzi. Od szybkich pociągów, metra, kolei jednoszynowej i tramwajów, po systemy "pod klucz", usługi, infrastrukturę, sygnalizację i mobilność cyfrową - oferujemy naszym zróżnicowanym klientom najszersze portfolio w branży. Każdego dnia 80 000 naszych pracowników toruje drogę do bardziej ekologicznej i inteligentnej mobilności na całym świecie, łącząc miasta, redukując emisję dwutlenku węgla i zastępując samochody.

Czy możesz być Monterem Wózków Kolejowych w Nadarzynie, PL, którego szukamy?

Twoja przyszła rola

Podejmij nowe wyzwanie i wykorzystaj swoją techniczną wiedzę w nowej dziedzinie. Będziesz pracować z wykwalifikowanymi i nastawionymi na współpracę kolegami z zespołu. Będziesz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości mobilności kolei, zapewniając najwyższe standardy produkcji.

Zadania stojące przed Tobą:

- wykonywanie zadań niezbędnych do produkcji w dedykowanych systemach

- Monitorowanie jakości przy użyciu procedury samooceny,

- Utrzymywanie bezpiecznego i zorganizowanego środowiska pracy

- Zapewnienie przestrzegania harmonogramów produkcji,

- Ciągłe doskonalenie procesów montażowych,

- Zgłaszanie problemów w produkcji oraz wsparcie przy ich rozwiązywaniu

Kogo szukamy

Cenimy pasję i nastawienie ponad doświadczenie. Dlatego nie oczekujemy od Ciebie posiadania wszystkich umiejętności. Zamiast tego wymieniliśmy kilka, które naszym zdaniem pomogą Ci odnieść sukces i rozwijać się na tym stanowisku:

- Doświadczenie w montażu komponentów w środowisku przemysłowym,

- doświadczenie w używaniu różnych narzędzi montażowych (np. klucza dynamometrycznego)

- Znajomość standardów i przepisów BHP

- Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- Zaangażowanie w ciągłe uczenie się i rozwój zawodowy.

Korzyści

Dołącz do nas w transformacyjnej podróży - możesz rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia w trakcie swojej kariery. Będziesz także:

- Współpracować z różnymi zespołami

- Pracować z najnowocześniejszą technologią kolejową i sprzętem,

- Mieć możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu montażu pojazdów kolejowych i zapewnienia jakości,

- Korzystać z naszego środowiska pracy skoncentrowanego na bezpieczeństwie,

- Korzystać z inwestycji w Twój rozwój poprzez szkolenia,

- Korzystać ze sprawiedliwego i dynamicznego pakietu wynagrodzeń, który docenia Twoje wyniki i potencjał, a także z kompleksowego pakietu ( ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karty sportowe).

Nie musisz uwielbiać pociągów, aby dobrze się u nas rozwijać. Podejmij wyzwanie! Aplikuj i skontaktuj się z nami!

Ważne uwagi

Jako globalna firma jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse, który docenia różnorodność w 63 krajach, w których prowadzimy działalność. Dążymy do stworzenia miejsca pracy sprzyjającego integracji wszystkich pracowników.

Job Segment: Network, Technology