SVAREC KOVU / WELDER

Date: 26-Jul-2021

Location: Česká Lípa, 511, Czech Republic

Company: Alstom

Bombardier Transportation je členem skupiny Alstom, která celosvětově zaměstnává více jak 75 000 lidí. Věnujeme se zajištění mobility v dnešním světě a inovacím v této oblasti. Naše portfolio je tvořeno kompletní řadou dopravních systémů jako jsou vysokorychlostní vlaky, řešení infrastruktury, signalizace a digitální mobility. V České republice máme výrobní závod v České Lípě v areálu s více než stoletou tradicí. Vyrábíme zde svařované komponenty pro vlaky, tramvaje a metro. Mezi současné hlavní klienty českého závodu patří zejména francouzské, německé, rakouské a belgické transportní společnosti. Českolipský závod se pyšní vlastní moderní svářečskou školou a akreditovanou zkušební laboratoří.

Pracovní náplň

  • sestavování a svařování komponentů k výrobě železničních vagonů a jejich celku dle zpracované výkresové dokumentace
  • úprava svárů broušením
  • seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
  • čtení a používání výkresové dokumentace

Požadujeme

  • platný svářečský průkaz (ZK 135), výhodou státní zkouška dle EN ISO 9606-1 / 287-1, metoda 135 MAG
  • praxi v oboru
  • čtení výkresové dokumentace
  • vzdělání v technickém oboru výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost a ochotu se dále zdokonalovat
  • úspěšné vykonání vstupního testu

Agilní, inkluzivní a odpovědná kultura je základem naší společnosti, kde lidem nabízíme vynikající příležitosti k růstu, učení a pokroku ve své kariéře. Zavazujeme se podporovat naše zaměstnance, aby plně využili svůj potenciál, a zároveň si jich vážíme a respektujeme jako jednotlivce.